Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Heleny Bajkowskiej” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie”

 

Zabawy dziecięce, Mońki, 1972 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Heleny Bajkowskiej, Słowa kluczowe: Biblioteka Publiczna w Mońkach, zabawy dziecięce w latach 60-tych, 1968 rok, lata 60-te, Helena Bajkowska, Jarosław Bajkowski


Jarosław Bajkowski (syn Heleny Bajkowskiej) z koleżanką, oboje rocznik 1968. W chwili wykonania zdjęcia dzieci miały ok. 4 lat. Zdjęcie wykonane w Mońkach, przy ul. Mickiewicza.


Nazwa dokumentu: Zabawy dziecięce, Mońki, 1972 r.
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Heleny Bajkowskiej
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie
Numer ID: CATL 8 J / 10.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1968
Miejsce wytworzenia: Mońki
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna w Mońkach, Helena Bajkowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Biblioteka Publiczna w Mońkach, zabawy dziecięce w latach 60-tych, 1968 rok, lata 60-te, Helena Bajkowska, Jarosław Bajkowski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.